O NAS

 

Gabinet Stomatologiczny lek. dent. Anny Żelechowskiej i jej wieloletnia praktyka jako specjalisty ortodonty stały się fundamentem  i najważniejszym aspektem naszej działalności. W obecnej formie funkcjonujemy jako spółka oraz niepubliczny zakład opieki zdrowotnej pod kierownictwem  lek. dent. Anny Żelechowskiej.

 

ORTODONCJA I STOMATOLOGIA
 

Nasze działania skupiamy na działalności leczniczej z zakresu stomatologii i ortodoncji.

Nowoczesny budynek nie tylko podniósł komfort pacjenta, ale pozwolił także na rozwinięcie naszej działalności. Dotychczasowa działalność skupiona na leczeniu ortodontycznym, dzięki  gabinetom wyposażonym   w doskonały sprzęt pozwoliła nam na rozszerzenie oferty usług stomatologicznych umożliwiających przeprowadzenie pełnej diagnostyki stomatologicznej z badaniami RTG włącznie. Naszym pacjentom umożliwiamy kompleksowe leczenie nie tylko z zakresu ortodoncji, ale także stomatologii zachowawczej, czy chirurgii stomatologicznej.

 

DLA LEKARZY

Naszą ofertę kierujemy nie tylko w stronę pacjentów lecz również do lekarzy. Jako spółka ANDAR sp. z o.o. oferujemy komfortowe gabinety lekarskie na wynajem.

 

STRONA GŁÓWNA

WYNAJEM GABINETÓW

ul. Kwiatowa 1A,  37-100 Łańcut

tel. 17 225 82 77

ANDAR sp. z o. o. sp. k.